Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Yenice MYO Havuz Partisinde Coştu


Bu yazı toplam 11924 kez okundu.
2 Ekim 2011 Pazar - 13:48
Ercan Ertan

YENİCE MYO HAVUZ’DA EĞLENDİ

        Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Yenice Belediyesi Yüzme Havuzu Sosyal Tesislerinde düzenlenen parti ile eğlendiler.

        Uzun yıllar sonra ilk kez Yenice’de düzenlenen tanışma partisinde Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve Çan Meslek Yüksekokulu öğrencileri 2011 – 2012 Eğitim-öğretim yılına hep birlikte merhaba dedi. Cantürk Öztürk, Samet Aydoğan ve İsmet Anıl Baykış tarafından organize edilen partinin Yenice’de olması ayrı bir güzellik kattı. Yaklaşık 450 kişinin katıldığı partide ses ve ışık sisteminin profesyonelliği dikkat çekti. Lazer ışık sistemleri ve hava fişekler geceye renk kattı.

        Gece saat 24.00’a kadar süren Tanışma Partisinde gençlere yapılan çekilişler ile hediyeler dağıtıldı.

        Sosyal tesisleri kendilerine açan Belediye Başkanı Veysel Acar’a teşekkür ettiklerini belirten gecenin organizatörlerinden Cantürk Öztürk, “Alışılmışın dışında bu yıl organizasyonu Yenicemizde gerçekleştirdik. Bu konuda bizlere yardımcı olan Belediye Başkanımız Veysel Acar ve tüm havuz çalışanlarına, bizleri destekleyen Gerçek Kız Öğrenci yurdu ve Ayışığı Kız Öğrenci Yurtlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra Yenice olarak hiçbir etkinlikte dışarıya bağlı kalmayacağız. Yenicemizi en güzel şekilde değerlendireceğiz” Dedi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları