Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

YENİCE MYO ÖĞRENCİLERİ BALODA BULUŞTU


Bu yazı toplam 14408 kez okundu.
22 Haziran 2011 Çarşamba - 21:07
Ercan Ertan

Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyetlerini düzenlenen Mezuniyet Balosu ile kutladılar.

 Yenice Meslek Yüksekokulu’ndan 2010 – 2011 yılı mezun olan son sınıf öğrencileri Güzelyalı Kale İda Resort Otelde düzenlenen Mezuniyet Balosu ile mezuniyetlerini kutladılar. Muhteşem gecede doyasıya eğlenen mezunlar zaman zaman duygusal anlarda yaşadılar. Okullarını başarıyla bitiren ve yeni bir hayat merhaba demeye hazırlanan öğrenciler baloda bir yandan mezuniyetlerinin tadını çıkartırken diğer yandan da arkadaşlarından ayrılmanın üzüntüsünü yaşadılar.

 GECEYE ADA PUB ve TRUVA DAMGASINI VURDU

Kendilerine sponsor olanlara teşekkür eden Kültür ve Sanat Topluluğu Başkanı Polat, “Yenice Meslek Yüksekokulu’ndan 2010 – 2011 yılı mezunlarının son kez bir araya geldiği Mezuniyet Balosunda Ada Pub&Restaurant ve Truva Turizm Yenice İşletmesi’nin sponsorluğunda hediye çekilişleri düzenledik. Öğrencilere düzenlenen çekilişlerde Ada Pub&Restaurant sahibi Ercan Ertan tarafından 30Tl’lik Hediye çeki, MP3 Çalar ve Flashdisk, Truva Turizm Yenice Şubesi Selahattin Damar tarafından da bir kişiye ücretsiz, bir kişiye de %50 indirimli yolcu bileti hediye edildi. Katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.” Dedi.

Son kez birbirleriyle beraber olan öğrenciler otelden ayrılırken birbirlerini havuza attılar. Öğrencilerin doyasıya eğlendiği balo, Kale İda Resort Otelden sonra Çanakkale Lodos Bar’da devam etti.

Samet Akçay, Kst Başkanı Mert Polat, ÖTK Başkanı Eren Gümüş ve Uğur Yılmaz tarafından organize ettiği balo’da sabaha kadar eğlenen öğrenciler sabah saatlerinde Yenice’ye döndüler.

 

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları