Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

Enver Koç Basın Açıklaması


Bu yazı toplam 12689 kez okundu.
4 Mayıs 2011 Çarşamba - 11:35
PINAR HURİYE USLU
SÖZ VERİYORUM

    Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Milletvekili adayı Enver Koç basın açıklaması düzenledi. Koç, açıklamasında kendisinden ve yapacaklarından bahsetti.

 

           İşte Koç´un açıklaması,

01.12.1968 Çanakkale İli Yenice İlçesi Karadoru Köyü doğumluyum. İlkokulu köyümde bitirdim. Ortaokul ve Liseyi Biga ilçesinde tamamladım. A.Ü. Bilecik Meslek Yüksek Okulu Seramik Programı bölümünü bitirdikten sonra Çanakkale Seramik Fabrikaları AR-GE bölümünde teknik personel olarak çalıştım. Askerlik görevimi 1993 yılında bitirdikten sonra bir müddet yine Çanakkale Seramik Fabrikalarında çalıştım. 1994 yılından itibaren Çanakkale ili Biga ilçesinde ticari hayatıma başladım. 2002 Mart ayında Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına seçildim. Bugüne kadar başarı ile sürdürdüm.  

                  Çanakkale’nin en gözde kulüplerinden biri olan Bigaspor’ un başkanlığını, 18 Mart Üniversitesi Öğrenci Koruma Derneği Başkan Yardımcılığı, Biga Bağ-Kur Derneği Başkanlığı, Biga Girişim Grubu ortağı ve Başkan Yardımcılığı, Biga Sivil Toplum Platformu kurucu üyesi ve dönem başkanlığı, 1997 ÇAGİAD kurucu üyeliği ve 1 dönem başkanlığı, Biga Sanayici ve İşadamları Derneği üyesiyim. 22 Temmuz 2007 Milletvekili Genel Seçimlerinde  M.H.P Çanakkale 2. Sıra adayı, 2009 yerel seçimlerinde M.H.P Biga Belediye Başkanı adayı olarak  % 30 oy aldım. Lise ve Üniversite yıllarım ülkü ocaklarında geçti. Ticari hayatıma başladığım günden beri partimin üyesi ve il delegesiyim. Evliyim, 1 kızım ve 1 oğlum bulunmaktadır. Bulgarcayı ana dilim gibi, Arapça ve Fransızcayı orta derecede biliyorum.

 

               Göreve layık görüldüğüm takdirde, ülkem ve partim adına tüm bilgi ve becerilerimi her şartta liderim ve teşkilatımın emri doğrultusunda kullanacağıma söz veriyorum.

 

Adres              :Sakarya Mah. M.Aksoy Cad. No: 117/ 3 D: 9

 

                          Biga/ ÇANAKKALE                           

 

GSM               :0542–5631864

 

İş                     :0286–3170811

 

E-mail             : enverkoc68@hotmail.com

 

 

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları