Yenice haber ve yaşam portalı

Bilgi Köşesi

Ad Sponsor

Haber Kategorileri

Online Olan Üyeler

  • Bugün giriş yapan üye bulunmamaktadır.
Toplam Online Üye: [0]

AYIŞIĞI YURDUNDAN YEMEK


Bu yazı toplam 10610 kez okundu.
10 Eylül 2011 Cumartesi - 12:49
Yalçın Zengin

AYIŞIĞI YURDUNDAN YEMEK

 

Beş gün süren Yenice Meslek Yüksekokulu yeni dönem kayıtlarında tüm yurtlar okul bahçesinde tanıtım standı açarak tatlı bir rekabet içinde oldular.

Yenice’de bulunan özel Ayışığı Kız Öğrenci Yurdu tarafındanda Yenice MYO öğrenci kayıtları boyunca kendi tanıtımlarında çalışan öğrencileri ve personeli için kayıtların bitmesinin ardından yemek düzenlendi. Yaklaşık 15 personeli ile Çanakkale’de deniz kenarında bulunan bir balık restaurantta doyasıya eğlenen grup, kayıtlar için gelen öğrencilerini memleketlerine uğurladıktan sonra Yenice’ye döndü.

Yoğun ve tatlı stresi olan bir hafta geçirdiklerini ifaden eden Yurt İşletmecisi Gülcan Cengiz,” Bu yıl her zaman olduğu gibi yorucu, stresli ve bir yandan da çok keyifli kayıt haftası geçirdik. Bizler için bir hafta boyunca tüm içtenlikleriyle, özveriyle ve yorulmadan çalışan öğrencilerimizi böyle bir yemekli eğlenceye götürdük. İnşallah 2011 – 2012 Eğitim – Öğretim yılı tıpkı kayıtların 5 gününde olduğu gibi güzel ve neşeli geçer. Yeni dönem tüm Yenicemiz için hayırlı uğurlu olsun. Bu yılda başarılı bir kayıt dönemi geçirmemizi sağlayan tüm ekibime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Resim Galerisi

« Geri Yukarı Facebook'ta PaylaşSende düşünceni yaz

Yorum yazabilmek için lütfen sağ köşeden giriş yapınız.


Diğer haber başlıkları